Hurry Curry to niezwykła restauracja indyjska działająca na terenie Katowic oraz Chorzowa. W naszym menu znajdziesz autentyczne dania kuchni indyjskiej, przyrządzone ze starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości.

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na chrupiącą samosę, kremowe Butter Chicken, czy lekkie Cashew Nut Curry – u nas na pewno wybierzesz coś dla siebie! Zapraszamy koneserów kuchni indyjskiej oraz osoby, które dopiero odkrywają bogactwo smaków Półwyspu Indyjskiego.

Istnieje możliwość zamówienia każdego dania w wersji bezglutenowej, odpowiedniej dla osób chorujących na celiakie. W ofercie naszej restauracji hinduskiej posiadamy także szeroki wybór potraw bez laktozy oraz potraw wegetariańskich.

Co odróżnia naszą restaurację hinduską od innych restauracji w Katowicach i Chorzowie?

W Katowicach i Chorzowie można znaleźć wiele restauracji serwujących dania pochodzące z Indii. Co wyróżnia naszą restaurację hinduską na tle innych?

W Hurry Curry wierzymy, że dobra kuchnia może zrodzić się jedynie z połączenia pasji, wiedzy i pysznych, świeżych składników. Wszystkie produkty, z których przygotowujemy potrawy dla naszych Klientów, pochodzą od najlepszych dostawców – nigdy nie oszczędzamy na jakości!

Kuchnia z Półwyspu Indyjskiego słynie z aromatycznych przypraw i wyrazistych smaków – wiemy, że tej głębi nie da się podrobić korzystając z gotowych mieszanek. Z tego powodu sami przygotowujemy autorskie mieszanki przypraw, własnoręcznie obrabiając i prażąc starannie wyselekcjonowane zioła. Nigdy nie stosujemy sztucznych dodatków, barwników, spulchniaczy i konserwantów.

Zapraszamy wszystkich miłośników kuchni indyjskiej z Katowic i Chorzowa!