Hurry Curry to wyjątkowa restauracja azjatycka w Katowicach, w której skosztujesz autentycznych potraw z różnych zakątków Azji oraz dań inspirowanych kuchnią azjatycką.

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na kremowe, indyjskie curry z masłem ghee, rozgrzewającą tajską zupę Tom Yum, czy sałatkę–wariację na temat smaków Azji, u nas znajdziesz coś dla siebie! Duża różnorodność dań w naszej karcie gwarantuje, że menu Hurry Curry trafi w gusta każdego Gościa!

Istnieje możliwość zamówienia każdego dania w wersji bezglutenowej, odpowiedniej dla osób chorujących na celiakie. W ofercie naszej restauracji orientalnej posiadamy także szeroki wybór potraw bez laktozy oraz potraw wegetariańskich.

Autentyczna kuchnia azjatycka w Katowicach Ligocie

Aromatyczne przyprawy, intensywne smaki i egzotyczne dodatki to cechy charakterystyczne potraw z Azji. W Hurry Curry masz szansę skosztować autentycznych dań kuchni azjatyckiej w Katowicach Ligocie!

Hurry Curry powstało z miłości do podróży i z pasji do gotowania. Świeże składniki, oryginalne receptury i dbałość o najwyższą jakość serwowanego przez nas jedzenia wyróżnia naszą restaurację orientalną w Katowicach Ligocie na tle innych lokali na Śląsku.

Kuchnia Azji słynie z wyrazistych smaków – wiemy, że tej głębi nie da się podrobić, korzystając z gotowych mieszanek. Z tego powodu sami przygotowujemy autorskie zestawy przypraw, własnoręcznie obrabiając i prażąc starannie wyselekcjonowane zioła. Nigdy nie stosujemy chemicznych dodatków, barwników, spulchniaczy i konserwantów – nasze dania nie potrzebują sztucznych ulepszaczy!