fbpx

Zamawianie jedzenia Katowice – Hurry Curry


Przyjmujemy zamówienia od poniedziałku do soboty w godzinach od 11:00 do 21:00 a w niedzielę od 11:00 do 20:00.
Dostawy realizujemy od godziny 12:00 zgodnie z kolejnością zamawiania
informujemy, że w godzinach lunchowych 12-14, czas dostarczanych posiłków z dowozem może wynosić do dwóch godzin. Za utrudnienia przepraszamy!

Zamawianie jedzenia Katowice! Kochani, po Waszych wielokrotnych prośbach Team Hurry Curry po raz drugi podjął decyzję aby wprowadzić dowóz. Tym razem chcielibyśmy poinformować Was, że to jest próba, i z góry przeprosić za pewne niedociągnięcia, które mogą wyniknąć z naszej strony. Chcemy, żebyście mogli zamawiać curry do biur i domów, bez pomyłek. W związku z tym, do końca tygodnia będziemy testować nasz nowy system, za pomocą którego będziecie mogli zamówić jedzenie on-line.

System zamawiania jest prosty! Wchodzisz na naszą stronę, wybierasz zakładkę „zamów!”, sprawdzasz czy twój adres znajduje się w zasięgu kodu pocztowego dowozu naszej restauracji, jeżeli tak – wybierasz potrawy i zamawiasz. Może okazać się, że znajdujesz się poza zasięgiem dostaw– przepraszamy, i obiecujemy, że w najbliższym czasie postaramy się to zmienić. Na chwile obecną dowóz dostępny będzie tylko z lokalu przy ul. Stanisława. Wybaczcie tak ograniczony zasięg. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, musimy z od czegoś zacząć a najbardziej zależy nam na Waszym zadowoleniu. Chcemy zadbać o jakość i sprawne dowiezienie naszych potraw.  Prosimy zatem o wyrozumiałość!

Przystawki

Zupy

Curry łagodne

Curry średnio ostre

Curry ostre

Desery

Napoje

Dodatki

Cześć! Wygląda na to, że odwiedziłeś nas poza godzinami zamówień online albo limit zamówień w ciągu dnia został wyczerpany.

Holler Box