Niech Was nie zdziwią pozycje tak różne od standardowego menu Hurry Curry. Aby przetrwać w pandemii, nieco poszerzyliśmy swoje horyzonty. Oczywiście, zachowując naszą główną wartość – jakość. Życie powoli wraca do normy, jednak nasze ,,menu kryzysowe” pozostaje. Teraz, w stałej ofercie, znajdziecie je pod nazwą ,,Delikatesy Hurry Curry”.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Mleko kokosowe

14.90
Waga - 1 litr.

Pierogi ruskie

15.00
Pierogi w rozmiarze XXL - 1 sztuka = 60 gram Tradycyjne pierogi nadziewane świeżym twarogiem, ziemniakami i cebulką - 10 szt Przygotowywane w atmosferze ochronnej, dostarczane w formie mrożonej.

Pierogi z kapusta i pieczarkami

15.00
Pierogi w rozmiarze XXL - 1 sztuka = 60 gram Pyszne pierogi z kapustą i grzybami - 10szt. Przygotowywane w atmosferze ochronnej, dostarczane w formie mrożonej.

Pierogi z mięsem

20.00
Pierogi w rozmiarze XXL - 1 sztuka = 60 gram Mielona przez nas wołowa pręga i karczek wieprzowy - 10 szt. Przygotowywane w atmosferze ochronnej, dostarczane w formie mrożonej.

Klasyczny krem z pomidorów

18.00
Cena za litr lub 3 małe porcje. Pomidory, cebula, czosnek, bazylia, seler naciowy, wywar z warzyw - to wszystko znajduje się w  naszym kremie z pomidorów. Przygotowywany w atmosferze ochronnej, dostarczana w formie mrożonej.