Wszystkich fanów pikantnych przypraw zachęcamy do skosztowania ostrego curry w Hurry Curry! W naszej karcie znajdziesz pikantne indyjskie i tajskie curry, które oczaruje Cię głębią smaku i wyrafinowaną pikanterią! Skosztuj ognistego Green Thai Curry, nieoczywistego Vindaloo lub sycącego Khao Soy Curry i daj się zachwycić!

Istnieje możliwość zamówienia każdego dania w wersji bezglutenowej, odpowiedniej dla osób chorujących na celiakie. W menu naszej restauracji posiadamy także szeroki wybór potraw bez laktozy oraz potraw wegetariańskich.

Odwiedź nasz lokal lub skorzystaj z oferty jedzenia na dowóz na terenie Katowic. Dostarczamy jedzenie do domów, biur, lokali i innych obiektów w mieście. Zachęcamy do zapoznania się z naszą mapą dostaw!

Ostre curry dla koneserów azjatyckich smaków

Azja słynie z aromatycznych przypraw, które pokochali foodies na całym świecie. Nic dziwnego, że ostre curry to prawdziwa gratka dla fanów wyrazistych smaków i intensywnych aromatów.

Pikantne curry to doskonały wybór dla osób, którym niestraszna duża dawka suszonego chilli i innych ostrych przypraw z naszej autorskiej mieszanki. Dla fanów łagodniejszych smaków przygotowaliśmy curry średnio ostre lub łagodne.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – chętnie polecimy Ci pyszne curry, udzielimy informacji na temat składu i sposobu przygotowania naszych potraw i podamy wykaz alergenów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.