Wszystkich głodnych pysznego jedzenia na dowóz zapraszamy do skorzystania z oferty Hurry Curry! Prowadzimy dowóz do domów, biur, lokali i innych obiektów na terenie Katowic. Po przygotowaniu każde zamówienie zostaje odpowiednio zabezpieczone, dlatego możemy zagwarantować, że Twoje jedzenie na wynos będzie równie ciepłe, apetyczne i smaczne, co w lokalu!

Zachęcamy do sprawdzenia rejonów naszych dostaw! Wystarczy wpisać kod pocztowy, a nasz system samodzielnie wyszuka interesującą Cię lokalizacje i ustali, czy adres zawiera się w rejonie dowozów. Dla wygody naszych Klientów przygotowaliśmy także wykaz ulic, na których działają nasze dostawy.

Jedzenie na wynos w Katowicach Ligocie

Hurry Curry oferuje jedzenie na wynos na terenie Katowic Ligoty. Przygotujemy dla Ciebie dania z różnych zakątków świata, przyrządzone ze starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na apetyczne samosy, pikantną zupę Tom Yum, czy słodki chlebek z bananów – znajdziesz to w naszej ofercie jedzenia na dowóz lub na wynos.

Jedzenie na dowóz z Hurry Curry w Katowicach to doskonały pomysł na obiad z przyjaciółmi, sycący lunch do pracy lub kolację w domowym zaciszu. Zróżnicowany wybór potraw sprawia, że w naszej restauracji każdy wybierze coś dla siebie – niezależnie od tego, czy jest koneserem curry, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z tego typu kuchnią.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu! Chętnie pomożemy złożyć zamówienie, podamy wykaz alergenów lub polecimy potrawę, która Cię zachwyci. Zapraszamy!